Apto Completo Moderno E Aconchegante
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apto Completo Moderno E Aconchegante São José dos Campos appartement ligt binnen 10 minuten loopafstand van Shopping Faro en heeft privéparkeren voor degenen die met de auto reizen. Dit appartement is gelegen niet ver van de Igreja Matriz De Sao Jose.
Het appartement is binnen 6 km van het Braziliaans Luchtvaartmonument te vinden. Het Mirante do Banhado ligt op 5 minuten met de auto vanaf deze accommodatie.
Dit appartement heeft een complete keuken met faciliteiten. Terminal Central bushalte is binnen het bereik van Apto Completo Moderno E Aconchegante appartement gelegen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apto Completo Moderno E Aconchegante appartement.
Als gasten bij Apto Completo Moderno E Aconchegante appartement verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van São José dos Campos bezoeken, Shopping Faro (800 m) en het Mirante do Banhado, gelegen binnen 25 minuten lopen. - ❓
Beschikt Apto Completo Moderno E Aconchegante appartement over parkeergelegenheid?
Apto Completo Moderno E Aconchegante appartement heeft privéparkeren. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apto Completo Moderno E Aconchegante appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apto Completo Moderno E Aconchegante appartement. - ❓
Komt Apto Completo Moderno E Aconchegante appartement tegemoet aan de behoeften van zakenreizigers met specifieke faciliteiten?
Apto Completo Moderno E Aconchegante appartement zorgt ervoor dat zakenreizigers toegang hebben tot verschillende faciliteiten, waaronder een bureau.